Auto Beast RC na dálkové ovládání 14,5 cm
Kód produktu: W050902
Slevová skupina: A
Auto Beast RC na dálkové ovládání. Rozměry 14,5x9x8 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 2xAA baterie do auta a 2xAA baterie do ovladače nejsou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Beast RC na dálkové ovládání. Rozměry 14,5x9x8 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 2xAA baterie do auta a 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí balení. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 3 barevné varianty - modro žluté, modro červené. červené.Parametry produktu
| Kód produktu | W050902 |
| Ean produktu | 8590331034383 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 30.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 15.7 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 104.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 74.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.26166 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

