Korálky set 35g s provázkem - zmrzlina
Kód produktu: W034063
Slevová skupina: A
- Výprodej
Korálky set 35 g s provázkem ve tvaru zmrzliny. Různé druhy a barvy korálků
Podobné produkty
Popis produktu
Korálky set 35 g s provázkem ve tvaru zmrzliny. Různé druhy a barvy korálkůParametry produktu
| Kód produktu | W034063 |
| Ean produktu | 8590331976423 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.16500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 384 |
| Země původu: | CN |

