Korálky - set
Kód produktu: W114624
Slevová skupina: A
Nejkrásnější šperky jsou ty, které si vyrobíš sama! Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník a buď cool! Malým dárečkem můžeš potěšit ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nejkrásnější šperky jsou ty, které si vyrobíš sama! Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník a buď cool! Malým dárečkem můžeš potěšit také svou kamarádku, maminku nebo babičku. Varianty: set - velké korálky (hvězdy) set - malé korálky (ruce) Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W114624 |
| Ean produktu | 8590331146246 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.7 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 19.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 3.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 80.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

