Tvorba náramku
Kód produktu: W005281
Slevová skupina: A
Vytvoř si dokonalý doplněk ke svému outfitu. Navlékej korálky a přívesky podle nálady. Každý den můžeš nosit jiný. Součástí balení: Stužka ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vytvoř si dokonalý doplněk ke svému outfitu. Navlékej korálky a přívesky podle nálady. Každý den můžeš nosit jiný. Součástí balení: Stužka Zámek korálky přívěsky celkem 12ks příslušenství Doporučený věk: 5+Parametry produktu
| Kód produktu | W005281 |
| Ean produktu | 8590331909247 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.9 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka balení: | 34.0 cm |
| Šířka balení: | 18.5 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 76.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.21341 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

