Kornout na bonbóny 50 cm
Kód produktu: W033310
Slevová skupina: C
- Výprodej
Kornout nejenom na první školní den. Lze použít i jako obal na sladkosti, jako dárek k narozeninám, k svátku, na Mikuláše...
Podobné produkty
Popis produktu
Kornout nejenom na první školní den. Lze použít i jako obal na sladkosti, jako dárek k narozeninám, k svátku, na Mikuláše...Parametry produktu
| Kód produktu | W033310 |
| Ean produktu | 8590331973163 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 61.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

