Notes spirála linkovaný 15x21 cm, 100 stran - Kočka
Kód produktu: W054018
Slevová skupina: A
Notes spirála o velikosti 15x21 cm - Kočka. 100 linkovaných stran. 4 druhy.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála o velikosti 15x21 cm - Kočka. 100 linkovaných stran. 4 druhy.Parametry produktu
| Kód produktu | W054018 |
| Ean produktu | 8590331039050 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03696 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CN |

