Košíky na badminton barevné 3 ks
Kód produktu: W036811
Slevová skupina: A
Košíky na badminton barevné 3 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Košíky na badminton barevné 3 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W036811 |
| Ean produktu | 8590331980062 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.8 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15206 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

