Plážový tenis 18,5x33 cm
Kód produktu: W005451
Slevová skupina: A
- Výprodej
Zábavná hra pro všechny, co u vody nechtějí jen tak lenošit! Plážový tenis bude skvělým společníkem na dovolené, u vody či na zahradě. Obsah ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zábavná hra pro všechny, co u vody nechtějí jen tak lenošit! Plážový tenis bude skvělým společníkem na dovolené, u vody či na zahradě. Obsah balení: 2 rakety míček Rozměry: 18,5 x 23 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005451 |
| Ean produktu | 8590331909988 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04250 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CN |

