Kouzelné zaplétací gumičky 390ks + příslušenství
Kód produktu: W011590
Slevová skupina: A
Skvělá zábava pro volné chvíle. Vytvořte si šperk vskutku originální, který nebude mít nikdo jiný! Kouzelné zaplétací gumičky Balení obsahuje: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Skvělá zábava pro volné chvíle. Vytvořte si šperk vskutku originální, který nebude mít nikdo jiný! Kouzelné zaplétací gumičky Balení obsahuje: 390 ks gumiček - mix barev Součástí je 2x háček na pletení + svorky k zakončení + pletací stavParametry produktu
| Kód produktu | W011590 |
| Ean produktu | 8590331927357 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09709 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

