Kouzelné zaplétací gumičky pruhované, mix barev 200 ks
Kód produktu: W011588
Slevová skupina: A
Skvělá zábava pro volné chvíle. Vytvořte si šperk vskutku originální, který nebude mít nikdo jiný! Kouzelné zaplétací gumičky Balení obsahuje: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Skvělá zábava pro volné chvíle. Vytvořte si šperk vskutku originální, který nebude mít nikdo jiný! Kouzelné zaplétací gumičky Balení obsahuje: 200 ks gumiček pruhované - mix barev Součástí je háček na pletení + svorky k zakončeníParametry produktu
| Kód produktu | W011588 |
| Ean produktu | 8590331927333 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.8 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10010 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

