Produkt byl přidán do oblíbených
Kreativní set diamond painting 10x15 cm MIX + stojánek
Kód produktu: W019138
Slevová skupina: A
Kreativita diamond painting o velikosti 10x15 cm Mix motivů. Součástí sady i stojánek na výsledný obrázek. 6 různých motivů.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativita diamond painting o velikosti 10x15 cm Mix motivů. Součástí sady i stojánek na výsledný obrázek. 6 různých motivů.Parametry produktu
| Kód produktu | W019138 |
| Ean produktu | 8590331940554 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 76.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.17723 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 160 |
| Země původu: | CN |

