Kreativní set diamond painting 20x20 cm MIX + stojánek
Kód produktu: W019139
Slevová skupina: A
Kreativita diamond painting o velikosti 20x20 cm Mix motivů. Obsahuje: šablonu, diamanty + příslušenství + stojánek 12 různých motivů.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativita diamond painting o velikosti 20x20 cm Mix motivů. Obsahuje: šablonu, diamanty + příslušenství + stojánek 12 různých motivů.Parametry produktu
| Kód produktu | W019139 |
| Ean produktu | 8590331940561 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10449 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

