Kroužkový pořadač Pukka Pad A4 s gumou - mix
Kód produktu: W061281
Slevová skupina: A
- Novinka
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W061281 |
| Ean produktu | 5032608083920 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | GB |

