Kreativní set dekorace pírka 10 ks
Kód produktu: W047068
Slevová skupina: A
Kreativní set dekorace pírk 10 ks. Různé barvy pírek.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set dekorace pírk 10 ks. Různé barvy pírek.Parametry produktu
| Kód produktu | W047068 |
| Ean produktu | 8590331003235 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03840 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

