Kreativní set diamond nálepky MIX víla
Kód produktu: W033541
Slevová skupina: A
Samolepky, které dotáhnete k dokonalosti s pomocí nalepovacích kamínků. Trénink tpělivosti, pečlivosti a rozvoj manuální zručnosti. Vhodné ...
Podobné produkty
Popis produktu
Samolepky, které dotáhnete k dokonalosti s pomocí nalepovacích kamínků. Trénink tpělivosti, pečlivosti a rozvoj manuální zručnosti. Vhodné především pro děti milující tvoření, vyrábění a malování. Výsledkem je potěšení z odvedené práce a možnost nalepit si samolepku například na nábytek, sešit nebo třeba na penál. Diamantové malování je oblíbená DIY zábava. Pracuje se na přiložené šabloně, která obsahuje legendu s písmeny nebo číslicemi. Nejprve odkryjeme fólii na místě, na kterém chceme pracovat a poté podle značení na legendě vybereme daný sáček s barevnými kamínky. Ty pak aplikujeme s pomocí pera a vosku. Obsah balení: 1x samolepící papír s motivy (9 ks ) sada kamínků různých barev 1x aplikovací pero 1x vosk na nalepení 1x podtácek na kamínky Věk: od 4 let Rozměr samolepky: cca 5 x 5 cm (dle designu samolepky)Parametry produktu
| Kód produktu | W033541 |
| Ean produktu | 8590331974610 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08694 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

