Produkt byl přidán do oblíbených
Kreativní set diamond nálepky s kamínky MIX
Kód produktu: W033547
Slevová skupina: A
Kreativní set diamond nálepky MIX
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set diamond nálepky MIXParametry produktu
| Kód produktu | W033547 |
| Ean produktu | 8590331974672 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08694 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

