Produkt byl přidán do oblíbených
Kreativní set ovál 35x45 cm - vymalování + 2x štětec + barvy
Kód produktu: W056004
Slevová skupina: A
- Novinka
Kreativní set - vymalování ovál. Balení obsahuje: 1x barvy a 2x štetec. 4 varianty obrázků: víla, sova, kůň a kočky.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set - vymalování ovál. Balení obsahuje: 1x barvy a 2x štetec. 4 varianty obrázků: víla, sova, kůň a kočky.Parametry produktu
| Kód produktu | W056004 |
| Ean produktu | 8590331044030 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 26.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 49.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 64.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13517 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

