Metr dětský dřevěný na zeď Krtek
Kód produktu: W170704
Slevová skupina: B
Dětský dřevěný metr na zeď bude ozdobou dětského pokojíčku a zároveň šikovnou pomůckou pro sledování růstu dětí. Rozměry: 100 x 9,5 x 0,9 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský dřevěný metr na zeď bude ozdobou dětského pokojíčku a zároveň šikovnou pomůckou pro sledování růstu dětí. Rozměry: 100 x 9,5 x 0,9 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W170704 |
| Ean produktu | 8590331707041 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 100.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 101.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 11.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02680 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 90178090 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

