Kruh nafukovací Krtek 40cm
Kód produktu: W170206
Slevová skupina: B
Plovací kruh s Krtkem je vyroben z kvalitního vinylu a je vhodný pro děti od 6 let. Kruh je ve třech barevných provedeních.
Podobné produkty
Popis produktu
Plovací kruh s Krtkem je vyroben z kvalitního vinylu a je vhodný pro děti od 6 let. Kruh je ve třech barevných provedeních.Parametry produktu
| Kód produktu | W170206 |
| Ean produktu | 8590331702060 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3-6 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 26.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01030 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

