Kufřík doktorský kabelka 20 cm
Kód produktu: W038291
Slevová skupina: A
Kufřík doktorský kabelka. Velikost 20 cm. Obsahuje doplňky pro doktora, nálepky na vyzdobení kufříku. Návod na sestavení na obalu. Lze připojit ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kufřík doktorský kabelka. Velikost 20 cm. Obsahuje doplňky pro doktora, nálepky na vyzdobení kufříku. Návod na sestavení na obalu. Lze připojit popruh a nosit jako kabelku. Kohoutek nemá funkci tekoucí vody.Parametry produktu
| Kód produktu | W038291 |
| Ean produktu | 8590331986958 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.5 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13572 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

