Kuličková hra 6x1,6 cm
Kód produktu: W038781
Slevová skupina: B
Kuličková hra. Rozměry 6x6x1,6 cm. 24 ks display box. 6 variant - želva, tučňák, chobotnice, krab, pták, velryba.
Podobné produkty
Popis produktu
Kuličková hra. Rozměry 6x6x1,6 cm. 24 ks display box. 6 variant - želva, tučňák, chobotnice, krab, pták, velryba.Parametry produktu
| Kód produktu | W038781 |
| Ean produktu | 8590331991297 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.6 cm |
| Délka balení: | 26.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 5.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.02268 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

