Kuličky - barevný set 26 ks - Český obal
Kód produktu: W000093
Slevová skupina: A
Sada skleněných kuliček na cvrnkání zabaví děti i dospělé! Stačí najít místo, připravit důlek a může se hrát! Obsah balení: 2 x kulička 2,5 cm 24 x kulička 1,6 cm Doporučený věk: od 5 let
Podobné produkty
Popis produktu
Sada skleněných kuliček na cvrnkání zabaví děti i dospělé! Stačí najít místo, připravit důlek a může se hrát! Obsah balení: 2 x kulička 2,5 cm 24 x kulička 1,6 cm Doporučený věk: od 5 letParametry produktu
| Kód produktu | W000093 |
| Ean produktu | 8590331901593 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04126 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

