Kuželky s Krtečkem
Kód produktu: W170808
Slevová skupina: B
Zábavná hra Kuželky s oblíbeným dětským hrdinou Krtečkem procvičí nejen obratnost, ale i zručnost a sílu. Zabavit se můžete jak doma, tak i na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zábavná hra Kuželky s oblíbeným dětským hrdinou Krtečkem procvičí nejen obratnost, ale i zručnost a sílu. Zabavit se můžete jak doma, tak i na zahradě. Sada obsahuje 10 kuželek 19 cm a 2 koule o průměru 10 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W170808 |
| Ean produktu | 8590331708086 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.5 cm |
| Výška kartonu: | 81.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16966 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | CN |

