Kuželky v síťce 9 kuželek + koule
Kód produktu: W125047
Slevová skupina: C
Plastové kuželky - zábavná hra pro malé i velké! V létě si mohou děti hrát na zahradě a v zimě zase doma! Balení obsahuje: 9 kuželek koule
Podobné produkty
Popis produktu
Plastové kuželky - zábavná hra pro malé i velké! V létě si mohou děti hrát na zahradě a v zimě zase doma! Balení obsahuje: 9 kuželek kouleParametry produktu
| Kód produktu | W125047 |
| Ean produktu | 8590331325436 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 29.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 85.0 cm |
| Šířka balení: | 29.0 cm |
| Výška balení: | 29.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | PL |

