Kuželky v síťce
Kód produktu: W125045
Slevová skupina: C
Kuželky v síťce
Podobné produkty
Popis produktu
Kuželky v síťceParametry produktu
| Kód produktu | W125045 |
| Ean produktu | 8590331214556 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 24.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | PL |

