Piknik košík s nádobím set 27 cm
Kód produktu: W057027
Slevová skupina: C
Piknik košík s nádobím set. Rozměry košíku 27x18x11 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Piknik košík s nádobím set. Rozměry košíku 27x18x11 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W057027 |
| Ean produktu | 8590331044498 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 18.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07630 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 14 |
| Země původu: | HU |

