Kvarteto mláďata
Kód produktu: W209087
Slevová skupina: C
Co jiného vám spolehlivě ukrátí dlouhé zimní večery než právě karetní hra. Karty s obrázky mláďátek karetní hry kvarteto. Kvarteto je hra, kde ...
Podobné produkty
Popis produktu
Co jiného vám spolehlivě ukrátí dlouhé zimní večery než právě karetní hra. Karty s obrázky mláďátek karetní hry kvarteto. Kvarteto je hra, kde hráči tahají karty jeden od druhého a skládají z nich čtveřice. Vítězem se stává hráč, který nemá v ruce žádné karty a na stole má nejvíce „kvartet“.Parametry produktu
| Kód produktu | W209087 |
| Ean produktu | 8588001170684 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95044000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | SK |

