Labyrint s korálky dřevěný 16cm
Kód produktu: W056111
Slevová skupina: C
Barevný labyrint s korálky, který zabaví děti již od těch nejmenších. Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při ...
Podobné produkty
Popis produktu
Barevný labyrint s korálky, který zabaví děti již od těch nejmenších. Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou. Hra, při které se děti učí poznávat posloupnost, protiklady (nahoře/dole, doprava/doleva, malý/velký).Parametry produktu
| Kód produktu | W056111 |
| Ean produktu | 4019359842014 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06517 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

