Zatloukačka dřevěná želva 20cm
Kód produktu: W056353
Slevová skupina: C
Barevná zatloukačka želva se 4 míčky. Hra je vyrobená z masivního a kvalitního dřeva má pevnou konstrukci, která vydrží roky klepání bez deformace. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Barevná zatloukačka želva se 4 míčky. Hra je vyrobená z masivního a kvalitního dřeva má pevnou konstrukci, která vydrží roky klepání bez deformace. Každý míček má na vršku želvy specifický otvor pro svou barvu. To je skvělá funkce, která vašemu dítěti pomůže rozpoznat a sladit barvy. Tato hra s kladivem, speciálně navržená pro malé ruce, je ideální pro raný trénink dětí. Hračka může pomoci rozvíjet koordinaci ruka-oko. Dobrá volba jako dárek pro chlapce a dívky. Věk: od 3 let, rozměry předmětu:Parametry produktu
| Kód produktu | W056353 |
| Ean produktu | 4019359704206 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 57.5 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | CN |

