Lahvička na mléko silikonová New Baby hnědá 15cm
Kód produktu: W049139
Slevová skupina: C
"Silikonový zásobník na mateřské mléko značky New Baby z řady Trendy spojuje moderní minimalistický design s praktickým využitím pro každodenní ...
Podobné produkty
Popis produktu
"Silikonový zásobník na mateřské mléko značky New Baby z řady Trendy spojuje moderní minimalistický design s praktickým využitím pro každodenní potřeby maminek. - Bezpečný materiál: Vyroben z kvalitního silikonu bez BPA, šetrného k dětem i životnímu prostředí. - Elegantní provedení: Jemná hnědá barva a trendy minimalistický vzhled skvěle zapadnou do každého prostředí. - Praktická kapacita: Objem 240 ml, výška 15 cm a úchyt pro pohodlné přenášení. - Snadná údržba: Lze mýt v myčce na nádobí a použParametry produktu
| Kód produktu | W049139 |
| Ean produktu | 8596164164587 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 15 |
| Země původu: | CN |

