Písek sada Krtek 1,5 L růžová
Kód produktu: W013251
Slevová skupina: B
- Novinka
Stavění hradů a dělání báboviček má rádo snad každé malé dítko. S touto růžovou sadou s motivem krtečka bude hra zábavou! Obsah balení: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Stavění hradů a dělání báboviček má rádo snad každé malé dítko. S touto růžovou sadou s motivem krtečka bude hra zábavou! Obsah balení: kyblík 1,5l sítko lopatku hrábě 2 formičky Dopourčený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W013251 |
| Ean produktu | 8590331930777 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 85.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10200 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 15 |
| Země původu: | HU |

