Lampion 25 cm dýně
Kód produktu: W885333
Slevová skupina: A
Lampion kulatý - 25 cm - vzor veselé dýně - lampion je bez hůlky a světýlka
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion kulatý - 25 cm - vzor veselé dýně - lampion je bez hůlky a světýlkaParametry produktu
| Kód produktu | W885333 |
| Ean produktu | 8590331335824 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06916 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

