Lampion halloween 25cm
Kód produktu: W885010
Slevová skupina: A
Lampion halloween 25 cm. Součástí balení je vnitřní výztuha, díky které lampion perfektně drží tvar.
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion halloween 25 cm. Součástí balení je vnitřní výztuha, díky které lampion perfektně drží tvar.Parametry produktu
| Kód produktu | W885010 |
| Ean produktu | 8590331240166 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06233 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

