Nebulous Stars Vak 41 cm
Kód produktu: W037868
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Vak. Velikost 41 cm. Možno nosit v ruce či na zádech.Parametry produktu
| Kód produktu | W037868 |
| Ean produktu | 694704125734 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 45.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08204 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029291 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

