Lampion koule 15 cm
Kód produktu: W885302
Slevová skupina: A
Světýlka lampionů zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu. - 15 cm - proužkový vzor
Podobné produkty
Popis produktu
Světýlka lampionů zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu. - 15 cm - proužkový vzorParametry produktu
| Kód produktu | W885302 |
| Ean produktu | 8590331229574 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05330 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

