Lampion koule 25 cm s tělem Kočka/Pes
Kód produktu: W030065
Slevová skupina: A
- Výprodej
Dekorace lampion koule s tělem motiv zvířátka 2 různé druhy: kočka, pes Průměr - 25 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace lampion koule s tělem motiv zvířátka 2 různé druhy: kočka, pes Průměr - 25 cmParametry produktu
| Kód produktu | W030065 |
| Ean produktu | 8590331968374 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06624 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

