Lampion koule 25 cm dýně
Kód produktu: W053089
Slevová skupina: A
Lampion koule o velikosti 25 cm dýně. Lampion je bez světla a hůlky.
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion koule o velikosti 25 cm dýně. Lampion je bez světla a hůlky.Parametry produktu
| Kód produktu | W053089 |
| Ean produktu | 8590331027248 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

