Lampion Krteček 20 cm
Kód produktu: W006179
Slevová skupina: B
Lampion s oblíbeným Krtečkem rozjasní každou dětskou oslavu. Lampion je papírová svítící ozdoba. Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion s oblíbeným Krtečkem rozjasní každou dětskou oslavu. Lampion je papírová svítící ozdoba. Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Fascinují děti už od nepaměti. Jejich světýlka zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu. Vyberte si svůj lampion a udělejte z běžného večera kouzelný. Lampion je bez hůlky a světýlka. Cena je uvedena za 1 ks. Průměr: 20 cm Doporučený věk: od 5 letParametry produktu
| Kód produktu | W006179 |
| Ean produktu | 8590331910885 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

