Lampion Krteček 30 cm
Kód produktu: W006178
Slevová skupina: B
Dekorace na party, zahradní slavnost, oslavu narozenin nebo jen tak do dětského pokojíčku Lampion s oblíbeným Krtečkem rozjasní každou dětskou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace na party, zahradní slavnost, oslavu narozenin nebo jen tak do dětského pokojíčku Lampion s oblíbeným Krtečkem rozjasní každou dětskou oslavu. Lampion je papírová svítící ozdoba. Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Fascinují děti už od nepaměti. Jejich světýlka zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu. Vyberte si svůj lampion a udělejte z běžného večera kouzelný. Lampion je bez hůlky a světýlka. Cena je uvedena za 1 ks. Průměr: 30 cm Doporučný věk: od 5 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W006178 |
| Ean produktu | 8590331910878 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03600 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

