Lampion válec 15 cm
Kód produktu: W885017
Slevová skupina: A
Světýlka lampionů zářící ve tmě hýří přes barevný obal barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu. Vyberte si svůj lampion a udělejte z běžného večera kouzelný.
Podobné produkty
Popis produktu
Světýlka lampionů zářící ve tmě hýří přes barevný obal barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu. Vyberte si svůj lampion a udělejte z běžného večera kouzelný.Parametry produktu
| Kód produktu | W885017 |
| Ean produktu | 8590331240227 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka kartonu: | 78.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09677 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

