Lanko na korálky elastické barevné 0,6 mm, 7m
Kód produktu: W037035
Slevová skupina: A
Lanko na korálky elastické barevné. Délka návinu 7 m, šířka 0,6 mm. 9 barevných provedení: tm.modrá, sv.modrá, zelená, růžová, černá, hnědá, žlutá, oranžová, červená.
Podobné produkty
Popis produktu
Lanko na korálky elastické barevné. Délka návinu 7 m, šířka 0,6 mm. 9 barevných provedení: tm.modrá, sv.modrá, zelená, růžová, černá, hnědá, žlutá, oranžová, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W037035 |
| Ean produktu | 8590331980345 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

