58889EU Lehátko sedací nafukovací 137 x 122 cm
Kód produktu: W158889
Slevová skupina: A
Lenoška, křeslo, křesílko, lehátko s opěrkou prostě jak chcete. S touto vychytávkou zažijete v moři nebo v bazéně zaručeně spoustu zábavy. ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Lenoška, křeslo, křesílko, lehátko s opěrkou prostě jak chcete. S touto vychytávkou zažijete v moři nebo v bazéně zaručeně spoustu zábavy. Komfortní nafukovací kruh s opěradlem a uzavřeným dnem ti v létě nesmí chybět! Kruh o rozměrech 137 x 122 cParametry produktu
| Kód produktu | W158889 |
| Ean produktu | 6941057402314 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.7 cm |
| Šířka kartonu: | 19.8 cm |
| Výška kartonu: | 20.9 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

