Stitch nafukovací člun 112cm
Kód produktu: W051244
Slevová skupina: C
- Novinka
Stitch nafukovací člun
Podobné produkty
Popis produktu
Stitch nafukovací člunParametry produktu
| Kód produktu | W051244 |
| Ean produktu | 8001011169559 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 112.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02930 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

