Lékařský vozík 34x36x37 cm
Kód produktu: W029100
Slevová skupina: A
Lékařský vozík. Rozměry 34x36x37 cm. Vozík s kolečky, lékařským vybavením a příslušenstvím.
Podobné produkty
Popis produktu
Lékařský vozík. Rozměry 34x36x37 cm. Vozík s kolečky, lékařským vybavením a příslušenstvím.Parametry produktu
| Kód produktu | W029100 |
| Ean produktu | 8590331964581 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.7 kg |
| Délka výrobku: | 56.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 39.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18786 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

