Lepící páska 12mm/10m
Kód produktu: W814502
Slevová skupina: A
12mm/10m
Podobné produkty
Popis produktu
12mm/10mParametry produktu
| Kód produktu | W814502 |
| Ean produktu | 8590331295654 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.9 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Délka kartonu: | 30.8 cm |
| Šířka kartonu: | 20.5 cm |
| Výška kartonu: | 24.3 cm |
| Objem kartonu: | 0.01534 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39191019 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

