Letecké omalovánky: Naše Letadla
Kód produktu: W025839
Slevová skupina: D
Omalovánky a pracovní sešity
Podobné produkty
Popis produktu
Omalovánky a pracovní sešityParametry produktu
| Kód produktu | W025839 |
| Ean produktu | 8594201840531 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.5 cm |
| Výška kartonu: | 30.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 49030000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

