Létající talíř s obrázkem 18 cm
Kód produktu: W047844
Slevová skupina: A
Létající talíř s obrázkem. Rozměry talíře 18x18x1,6 cm. Display box - 8 ks. 4 varianty - růžová, žlutá, modrá, zelená.
Podobné produkty
Popis produktu
Létající talíř s obrázkem. Rozměry talíře 18x18x1,6 cm. Display box - 8 ks. 4 varianty - růžová, žlutá, modrá, zelená.Parametry produktu
| Kód produktu | W047844 |
| Ean produktu | 8590331019861 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.6 cm |
| Délka balení: | 18.5 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.5 cm |
| Šířka kartonu: | 35.5 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 8 ks |
| Kusů v displayi: | 8 ks |
| Objem kartonu: | 0.05329 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 64 |
| Země původu: | CN |

