Létající talíř se světelnými efekty 23 cm
Kód produktu: W047734
Slevová skupina: A
Létající talíř. Vydává světelné efekty. Rozměry talíře 23x23x2,5 cm. Baterie 1x3V součástí balení. 3 varianty - zelená, modrá, růžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Létající talíř. Vydává světelné efekty. Rozměry talíře 23x23x2,5 cm. Baterie 1x3V součástí balení. 3 varianty - zelená, modrá, růžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W047734 |
| Ean produktu | 8590331015481 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1x3V |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 71.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 71.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12603 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

