Lezoucí medvídek
Kód produktu: W107039
Slevová skupina: D
- Novinka
Medvídek je veselý kamarád, který svým pohybem i roztomilostí přitahuje pozornost dítěte a povzbuzuje ho k pohybu. Interaktivní medvídek učí ...
Podobné produkty
Popis produktu
Medvídek je veselý kamarád, který svým pohybem i roztomilostí přitahuje pozornost dítěte a povzbuzuje ho k pohybu. Interaktivní medvídek učí poznávat barvy a tvary, rozšiřuje slovní zásobu, rozvíjí hrubou motoriku a aktivitu dítěte. tlačítko Srdce - po stisknutí medvídek leze a říká zábavné fráze - Za mnou! Jak rychle umíš lézt? tlačítka pro barvy, tvary a písně blikající beruška - povzbuzuje interakci nastavitelná hlasitost odolné provedení automatické vypínání 5 písniček, 10 melodiParametry produktu
| Kód produktu | W107039 |
| Ean produktu | 3417761811283 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.4 cm |
| Šířka kartonu: | 33.8 cm |
| Výška kartonu: | 34.7 cm |
| Objem kartonu: | 0.07319 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

