Vtech Neposlušný míček
Kód produktu: W107033
Slevová skupina: D
Upovídaný míček láká děti ke hře, rozvíjí jejich smyslové vnímání a motoriku. Starší děti se zábavnou formou naučí poznávat zvířátka, zvuky, tvary ...
Podobné produkty
Popis produktu
Upovídaný míček láká děti ke hře, rozvíjí jejich smyslové vnímání a motoriku. Starší děti se zábavnou formou naučí poznávat zvířátka, zvuky, tvary a čísla. Míček se kutálí a tím motivuje děti také k pohybu formou plazení a lezení. zpívá české písničky hraje 15 melodií vydává zvuky zvířat pojmenovává tvary, čísla do tří, zvířata ovládaní hlasitosti pohyblivá tlačítka Doporučený věk: od 6 měsíců Baterie 3xAA jsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W107033 |
| Ean produktu | 3417761515488 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.3 cm |
| Výška kartonu: | 38.1 cm |
| Objem kartonu: | 0.03935 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

